فروشگاه اینترنتی فایل اسکریپت

مرجع تخصصی فروش انواع فایل، کد برنامه‌نویسی و غیره

 

فایل اسکریپت یکی از محصولات پلتفرمی شرکت توسعه تجارت سامانه سازان است که در سال 1398 هجری شمسی، توسط برخی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات، نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری و برق و الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تهران تاسیس شد. فایل اسکریپت این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر نوع فایل و کد برنامه‌نویسی که نیازمند آن باشند را در اخیار آنها قرار داده و همچنین بستری برای حمایت اقتصادی و توسعه فضای برنامه‌نویسان کشورمان باشد را از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات اینترنتی استفاده نمایند. این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده خود، انواع نیروهای متخصصین فناوری اطلاعات و معتمد را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل می‌کند.

این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده خود، انواع نیروهای خدماتی متخصص و معتمد را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل می‌کند  و به علاوه باعث اشتغالزایی بسیاری از متخصصین خوب کشورمان و حمایت اقتصادی به منظور تولید هرچه بهتر محصولات ویژه می‌باشد. تیم تخصصی فایل اسکریپت اهداف زیادی را به منظور راه‌اندازی این بستر داشته که به برخی ازین اهداف می‌توان در زیر اشاره نمود.


از مهمترین اهداف این پلتفرم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع دغدغه‌های مربوط به کد برنامه‌نویسی برای مشتریان
  •  ایجاد تحول در زمینه فناوری اطلاعات و گرافیک
  • ایجاد اشتغال برای بسیاری از کسانی که توانایی انجام کار تخصصی در زمینه آی تی و گرافیک دارند، ولی به دلیل نبود سرمایه قادر به معرفی خود و ارتباط با مشتری نهایی نیستند.

کلیه فایل‌های این فروشگاه به صورت رسمی تست شده و همراه با فایل لایسنس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. علاوه بر این در صورت مشاهده هرگونه اشکال در این زمینه می‌توانید به صورت هفت روز هفته 24 ساعته از بخش پشتیبانی سامانه تقاضای رفع ایراد نمایید. همچنین، به دلیل سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائه‌شده همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود. فایل اسکریپت فرصت مناسبی برای نیروهای برنامه‌نویسی، طراحان وب‌سایت، گرافیک، برق و الکترونیک و دیگر رشته‌های فنی مهندسی است که در هر زمان و مکانی که مدنظرشان است، به کسب درآمد بپردازند.